WordPress: Başka bir güncelleme şu an işlemde.

6
9868

Bu gün bir sitem için wordpress güncellemesi yapmak istedim. Başlangıç ekranında bulunan güncelleme alanında Şimdi GÜncelle butonuna bastım. Güncelleme başladığı zaman fark ettim ki wordpress in ingilizce olan versiyonunu seçmişim.

wordpress guncelleme
wordpress guncelleme

Güncellemenin tam orta yerinde, “amaaan canım bişi olmaz” diyerek güncelleme işlemini iptal edip tekrar yukarıdaki mavi renki olan Türkçe için Şimdi Güncelle butonuna bastım. WordPress yarım kalan güncelleme işlemini iptal edemediği gibi yeni bir güncelleme yapmama da izin vermedi. Aşağıdaki resimde görüldüğü üzere, ne ingilizce ne de Türkçe için artık güncelleme yapamaz oldum. Başka bir güncelleme şu an işlemde. hatası veriyor.

Sayfayı yeniledim, yarım kalan ingilizce güncellemesini yapmaya çalıştım, olmadı Türkçeyi bir daha denedim, internette araştırdım taradım bunun maalesef manuel olarak elle güncellemekten başka çözüm yolunu bulamadım. Bu yüzden sizde benim yaptığım hatayı yaparsanız bırakın güncelleme kendiliğinden bitirmeye çalışsın. Zaten benim buradaki yazımı okuyorsanız çoktan hata yapmışsınız demektir, geçmiş olsun.

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here